10 Percent z domu

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
10 Percent z domu

Dobrý den, chcem sa Vás opýtať.Ak mám 90 percent z domu, z pozemkov, z garaže a moja znamá má 10 percent, má nejaké povinnosti niečo platiť. Ja tam bývam, platím všetko. Ona len vlastní 10 percent.Dakujem

Renata, 6. 9. 2018, 848x zobrazenie

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

zneuzitie osobnych údajov

Ako mám postupovat? Dnes som obdrzala list od Vseob. zd. poist.-rocné zúct...vraj som vykonávatelka…

Andrea, 22. 9. 2017, 2427x zobrazenie

vymáhanie vecí od bývalej partnerky

Je možné vymáhať od bývalej partnerky majetok, ktorý som zaplatil na zariadenie bytu, finančnú…

Alexander, 22. 5. 2017, 2293x zobrazenie

Ručiteľ na úvere ( Proficredit ) - úroky, ktoré nemajú konca ako sa brániť?

Dobrý deň,prosím Vás o radu a pomoc. V r.2007 som bola ručiteľkou na úvere bratrancovi,…

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…

Nájomná zmluva

Dobrý deň, prenajal som byt a nájomca mi po dvoch týždňoch podal písomnou a elektronickou formou…