Sloučení organizací

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Sloučení organizací

Od 1.1.2016 jsme sloučená příspěvková organizace. Naše IČO bylo zrušeno a přešli jsme na nástupnickou organizaci. Chci se zeptat, má právo ředitel nástupnické organizace zpochybňovat účetní operace (nákupy vybavení cca 11 tis. Kč), které se uskutečnily v září 2015 se souhlasem bývalé ředitelky? Tel.: 728 638 095

Anonym, 16. 2. 2016, 1086x zobrazení

Další otázky, z kategorie Pracovní právo

Hodinová výpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda mohu dát v zaměstnání hodinovou výpověď kvůli zdraví. A také…

Anonym, 22. 2. 2016, 4624x zobrazení

Vykonávání jiné práce než je ve smlouvě

Dobrý den. Vykonávám povolání jako nástrojař, což mám i ve smlouvě. Ale poslední dobou muj…

Anonym, 17. 2. 2015, 3048x zobrazení

Dotaz ohledně vyplácení diet

Dobrý den měla bych dotaz. Můj bratr je zaměstnán jako řidič kamionu jezdí po ČR a v zahraničí .…

Anonym, 13. 4. 2015, 3931x zobrazení

Mzda ve výpovědní lhůtě

Dobrý den, jsem ve výpovědní lhůtě (dle §50 - výpověď jsem podal já). Firma měla v roce 2016 dobré…

L, 30. 3. 2017, 2276x zobrazení

Jak se mohu bránit proti ukončení PP za hrubé porušení?

Dobrý den, dne 31.8.2015 byl mezi mnou a zaměstnavatelem ukončen pracovní poměr, za hrubé porušení…

Anonym, 11. 1. 2016, 2599x zobrazení

Úprava pracovní doby matky s dítětem do 3 let

Mám dotaz,jsem matka 2 letého syna,nastupuji po mateřské dovolené a zaměstnavatel mi nařizuje noční…

Anonym, 3. 9. 2015, 3120x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít