Právo na nemovitost při kreditu

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Právo na nemovitost při kreditu

Dobrý den, chystám se kupovat byt. Mám něco našetřeno, ale také budu brát úvěr. Po uzavření smlouvy s bankou plánuji cca za 1/2 roku se oženit (splácet úvěr budu já). Mám jeden dotaz - bude mít manželka nárok na nemovitost (kterou jsem si koupil před svatbou, ale ještě v období výplaty úvěru bance, nebo po výplatě) při rozvodu? Předem děkuji za odpověď

Anonym, 4. 7. 2016, 617x zobrazení

Další otázky, z kategorie Jiné

Koupě bytu s nájemníkem.

Chceme kupovat ( chceme v něm bydlet nebudeme ho dál pronajímat) byt s nájemníkem který má smlouvu…

Jana, 25. 1. 2018, 1272x zobrazení

Exekuce a následné dědictví

Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Nevíme jak vzniklou situaci dál řešit. Píšu Vám za…

Anonym, 7. 4. 2015, 2271x zobrazení

výpověd a odstupné

Dobrý den. Pracuji ve firmě 5 let,je mi 53 let,měsíční výdělek je cca 9100Kč hrubého a nyní…

Hana, 16. 5. 2020, 17x zobrazení

Změna jména na smlouvě

Dobrý den. V roce 2010 jsme uzavřela uvěrovou smlouvu na staré jméno.V roce 2016 jsme se vdala a…

Ivana, 28. 2. 2017, 1229x zobrazení

Vážná nemoc a souhlas k dispozici s finančními produkty

Dobrý den, tatínek je v nemocnici.Není schopný se podepsat ani dát na cokoliv souhlas,…

Milan, 21. 11. 2016, 1390x zobrazení

§ 206 trestního zákona se trestného činu pomluvy?

Nespokojený klient s vyšetřením u lékaře napsal jeho zkušenosti s lékařem,dal nepravdivý…

Kamil, 22. 2. 2019, 616x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít