Mohu si vydělávat při mateřské

Právní poradna online
Právní poradnaonline
Poptávka právní
právní služby
Telefonická právní poradna
Mohu si vydělávat při mateřské

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem na rodičovské dovolené už 3 roky,mám ji na 4 roky,což končí v listopadu 2016. Syn navštěvuje školku a já bych chtěla začít chodit do práce. Předtím jsem pracovala u jedné firmy,která v dnešní době už neexistuje. Chci se zeptat,zda mohu být zaměstnána na hl. pracovní poměr a zda je to nějak omezené částkou,kolik si mohu vydělat když jsem na rodičovské dovolené? Předem děkuji za odpověď. Eva

Anonym, 20. 1. 2016, 861x zobrazení

Další otázky, z kategorie Občanské právo

Ochrana majetku pomocí domácí kamery, slečna na venčení psa má přístup do bytu a klíče

Dobrý den, z časových důvodů si platím studentku na venčení psa, v době, kdy jsme s přítelem v…

Anonym, 25. 5. 2015, 1864x zobrazení

Změna přímení u nezletilé osoby s rozvedenými rodiči

Dobrý den, Mám dotaz ohledně svého přimení.Bude mi 16 let a moji rodiče jsou rozvedení. Já se ale…

Jakub, 10. 1. 2017, 1465x zobrazení

Zrušení členství

Dobrý den, v měsíci únoru jsme uzavřela smlouvu se společností xx fitness pro ženy na 12 měsíců. V…

Anonym, 18. 5. 2015, 2363x zobrazení

SJM investice do nájemního bytu

Dobrý den V době manželství jsem spolu s bývalou manželkou investoval do rekonstrukce nájemního…

Jindrich, 8. 11. 2016, 1483x zobrazení

Jako nájemník mám právo od města odkoupit byt. Ve smlouvě bude § 2135 zákona č.89/2012sb.

Výhrada zpětné koupě bude určena na 5 let. Chápu správně tento §, že v této lhůtě po mně bude moci…

Jitka, 16. 2. 2017, 1419x zobrazení

Vypořádání SJM

Dobrý den, Chci vyplatit manželku z nemovitosti. Na nemovitost mám hypotéku. Jak se vypočítá…

Miroslav, 9. 5. 2020, 239x zobrazení

Vyhledejte další dotazy z právní poradny

PREZENTACE ADVOKÁTNÍCH KANCELÁŘÍ
Právní konzultace
Telefonická konzultace
Poptávka právní služby
...
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavřít