vyzva

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila ale dnes mi prisiel papier o vyzve na nahradu skody od poskodeneho.Ziada dost velku sumu a ja neviem ci to moze ked mal z poistovne vsetko vyplatene.

Jana, 21. 2. 2019, 1444x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň Treba sa obrátiť na advokáta, či daný nárok poškodeného je vôbec oprávnený a či už nebol uhradený. mohlo sa stať, že dlh už je premlčaný. s úctou JUDr. Michal Murina email: michal.murina@akmurina.sk

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň, ja a môj priateľ sme mojej mame požičali peniaze o čom sme si aj spísali zmluvu.…

Tatiana, 18. 5. 2018, 2040x zobrazenie

GDPR - živnostník a emaily

Som živnostník. Zo zákazníkom komunikujem výlučne telefonicky, emailom. Je využívanie emailu, tel.č…

Miloslav, 24. 5. 2018, 2342x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1955x zobrazenie

Trestne stihanie

Dobry den.Manzela zobrali do vazby za nebezpecne vyhrazanie.V spise u vysetrovatela je uvedene aj…

Eva, 20. 10. 2018, 1824x zobrazenie

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1718x zobrazenie

Výklad paragrafu 141 - účasť na pohrebe - na čo mám nárok?

Dobrý deň Mám takúto otázku. Zomrela mi svokra.Zariaďoval som pohreb.Mzdovej účtovníčke som…

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Splnomocnenie na predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň, pokiaľ osoba žije dlhodobo v zahraničí (Spojené Kráľovstvo) a má už aj jeho občianstvo,…

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

Koľkokrát môžem byť agentúrou pridelený k užívateľskému zamestnávateľovi na dobu určitú?

Som zamestananý cez agentúru a mám 4 pridelenia na dobu určitú k užívateľskému zamestnávateľovi.…

Žijem v zahraničí a VŠZP chce po nás platby

OD ROKU 2002 SME TRVALO ZIJUCI V SPANIELSKU .ATERAZ PO 15 ROKOCH ODO MNA MANZELKY A DETI ZIADA…